fbpx
Haber Sitesi

Otomatik Haber Paylaşan Haber Siteniz ile Pasif Gelir Kazanın

Otomatik haber paylaşan haber sitenizi yapalım. Kısa süre içinde pasif gelir elde edin. Üstelik tek seferlik ödeme yapın. Ömür boyu web sitenizden gelir elde edin.

20+

Yıllık tecrübe

450+

Başarı ile tamamlanmış proje

Neden Otomatik Haber Paylaşan Haber Sitesi Sahibi Olmalısınız

Haber siteleri, internetin en etkili ve karlı web sitelerinden biri olarak öne çıkıyor. Anlık haberleri takip ederek, kullanıcılara dünya genelinde en güncel olayları sunmaları sayesinde en çok ziyaret edilen web siteleri arasında yer alıyorlar. Ancak, bu büyük başarıya ulaşmak zorlu bir süreci beraberinde getiriyor.

Bu sorunu otomatik haber paylaşan yapay zeka destekli çözümümüz ile çözdük. Hiç bir emek vermeden, gündemi takip eden botlarımız saniyesinde anında içerik oluşturulup paylaşan bir haber sitesi yaptık.

Otomatik Haber Paylaşan Haber Sitesi ile Pasif Gelir Oluşturabilirsiniz

Haber sitenizde isterseniz siz haber paylaşırsınız, isterseniz de hiç bir şey yapmadan paylaşılan haberleri izlersiniz. Sizin adınıza tüm haberleri haber botlarımız yapay zeka ile oluşturur sitenizde paylaşırlar. Sizde sitenize gelen ziyaretçilerden para kazanırsınız.

Haber Sitemiz İle Bir Ayda 140 Bin Kazanan Müşterilerimiz Var!

Haber sitesinde en başlı gelir kaynağınız reklamlardır. Sitenize ne kadar kişi girerse o kadar çok kazanırsınız. Google haberlere kaydını yaptığımız bir müşterimiz Google haberlerden çektiği ziyaretçi ile 140 Bin TL kazandığını söylüyor. Videoda yaptığımız web sitesi ile kazandığı parayı görebilirsiniz.

Müşterilerimiz Ne Dediler?

Ahmet Ö.

Haber sitemi yeni yaptırdım. 1 gün içinde 300 haber paylaştı bile. Bir arkadaşım benden önce burdan bir haber sitesi yaptırdı çocuk şuan aylık 10 bin kazanıyor ve hiç birşey yapmadan bu parayı kazanıyor. Çok iyi bir sistem düşünmüşler. Bir nevi dolar kazanacam bu web sitesi ile.

Selim K.

İnstagram'da gördüğüm bir video ile sizi keşfettim videodaki kişi aylık 20 bin kazanıyordu. Dedim ne kaybederim ki aylık hiç bir şey yapmadan bu meblaları kazanırım bende umarım.

Burak M.

Sitemi teslim alalı 2 ay oldu bu süreçte adsens bağlantısını yaptık. Bugün günlük siteme 2500 kişi giriyor. Yabancı site yaptırdığım için ziyaretçilerin %90'ı Amerikadan. Dolar kazanmaya başladım bile.

Rasim B.

Selamlar ben Rasim. Size çok teşekkür ederim sayenizde pasif gelir kazanıyorum. Asgari ücretle çalışan birisiydim bu kazanç bana bal gibi geldi.

Saadet K.

Merhaba uzun yıllardır web sektörünü hep merak etmiştim. Bir cesaretle bu işe giriştim amacım para kazanmaktı evet ama paradan çok bu işleri merak ettiğim ve deneyim kazanmak için girdim. Çok şükür buraya verdiğim parayı da 2. ayda çıkardım bundan sonrası bana.

Furkan Ç.

Çook Çook Teşekkür ederim. Allah razı olsun. Sayenizde çalıştığım yerden istifamı verdim ve tam zamanlı olarak bu işe başladım.

Arif B.

Merhabalar öncelilkle size teşekkür ederim. Bu yorumu size yazmak için bu kadar çok beklememin nedeni gerçekten para kazanmaya başlayınca size yazmam. Şuan hesabıma sayenizde 3 bin tl yattı. Bakalım bundan sonra ne kadar çok artacak.

Deniz T.

1000 TL hesabıma yattı bile. Teşekkür ederim webikonu.

Selim M.

Süpersiniz. Sitem bugün kurduk tasarımı çok güzel oldu haberlerde kendi kendine paylaşılmaya başladı. Bakalım adsense bağlantısı sonrası ne kadar bir gelirim olacak.

Yaptığımız Haber Siteleri

Geç Kalmadınız

Otomatik haber paylaşan haber sitenizi yapalım. Bize ulaşın.

Sizi arayalım